Kissing Tears Away

ID: 1519

22,3 x 24 cm w św. p-p.

fotografia bromowa, sepiowana

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

napis p. d.: KISSING TEARS AWAY;

na odwrocie: Print No. 27/50 Image No. 20 / © Jan Saudek / 1980.131 II / 178.022.3. 14 64731

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Fotografie Jana Saudka rozpoznawalne są na całym świecie. Prezentowane na wystawach w muzeach i galeriach, niezmiennie budzą zainteresowanie. Artysta jest jednym z najbardziej znanych czeskich fotografów. Pełna czułości scena przedstawiona na zdjęciu została odręcznie podpisana przez artystę. Dla kolekcjonerów twórczości Jana Saudka, która obfituje w charakterystyczne akty, ujęcie to może okazać się szczególnie interesujące.