Instrukcja obsługi intymnej
Bożek Kacper (1974-)
ID: 3255
48 x 78,4 cm
akwatinta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK XVI / XXI (ołówkiem)
Datowanie
2016
napis u dołu: INSTRUKCJA OBSŁUGI INTYMNEJ (ołówkiem)