Instrukcja obsługi intymnej

ID: 3255

48 x 78,4 cm

akwatinta, sucha igła

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK XVI / XXI (ołówkiem)

Datowanie

2016

napis u dołu: INSTRUKCJA OBSŁUGI INTYMNEJ (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł