Głowa

ID: 4766

Proweniencja

Tarragona, Hiszpania

56,6 x 38,2 cm (arkusz)

akwaforta, akwatinta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Torres Masip /80" (ołówkiem)

oznaczenie l. d.: "P/A" (ołówkiem)