Fale

ID: 4388

Proweniencja

37,8 x 55,5 cm

litografia barwna/papier

na odwrocie drukowany tekst w języku francuskim.

Dla francuskiego magazynu “Derrière Le Miroir” przez Maeght, Paryż ok. 1970.

Stan zachowania:

na środku pionowe zgięcie papieru

David

CENA : 6 200 zł