Fale
Rebeyrolle Paul (1926-2005)
ID: 4388
37,8 x 55,5 cm
litografia barwna
Stan zachowania: na środku pionowe zgięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie drukowany tekst w języku francuskim.
Dla francuskiego magazynu “Derrière Le Miroir” przez Maeght, Paryż ok. 1970.