Dziewczynki w kapeluszach

ID: 4850

Proweniencja

kolekcja prywatna, USA

15,3 x 13 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta, sucha igła

Sygnatura

sygn. z płyty l. d.: "Renoir"

na odwrocie napisy: "40614 / Renoir / 131/2 x 141/4 / 4 LIN A (ołówkiem) / „le chapeau” "