Dziewczyna na statku, 1987

ID: 5462

Proweniencja

50 x 35 cm (arkusz)

technika mieszana, litografia barwna

Sygnatura

sygn. w druku p. d.: "Roy Lichtenstein ©"

Datowanie

1987

oznaczenie egzemplarza l. d.: "21/150" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona u dołu: "STYRIA STUDIO";

na odwrocie pieczęć l. d.: "Castelli Graphics / 4 East 77th Street / New York 10021 / (212) 288-3202" oraz naklejka hologramowa