Dziewczyna na statku, 1987
Lichtenstein Roy (1923-1997)
ID: 5462
50 x 35 cm (arkusz)
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. w druku p. d.: "Roy Lichtenstein ©"
Datowanie
1987
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "21/150" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona u dołu: "STYRIA STUDIO";
na odwrocie pieczęć l. d.: "Castelli Graphics / 4 East 77th Street / New York 10021 / (212) 288-3202" oraz naklejka hologramowa