Dobra wiara, 1989
Magritte René François Ghislain (1898-1967)
ID: 5466
70 x 50 cm (arkusz)
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. w druku p. d.: "Magritte"
Datowanie
1989
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "12/100" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris";
pieczęć tłoczona p. d.: "EDIZIONI ARO D’ARTE";
na odwrocie naklejka hologramowa