63,8 x 43,8 cm w św. p-p. (arkusz);
fotografia czarno-biała/papier Baryta MONO 290
Datowanie
2022
na odwrocie autorski certyfikat autentyczności z odręczną sygnaturą oraz wklejka z tekstem w języku angielskim; edycja: 3/5 + 2 A.P.
Proweniencja
Fotografia nagrodzona w konkursie „Szwajcaria - miejsca, do których wracam”, organizowanym przez „Gazetę Wyborczą” w 2022 roku.
Artysta-fotograf o pseudonimie von Hirschberg. Jego sztuka jest dynamiczna i podlega ciągłym eksperymentom kreacyjnym. Artysta nie ogranicza się jedynie do pracy w studio. Fotografuje zarówno ludzi, jak i krajobrazy. Często tworzy w terenie, a aparat towarzyszy mu w codzienności. Tworzy cykle reportażowe, fotografię konceptualną, architektoniczną oraz uliczną. Zajmuje się również fotografią modową, współpracując z międzynarodowymi agencjami i domami mody.