Destinations, 2022

ID: 5786

Proweniencja

63,8 x 43,8 cm w św. p-p. (arkusz);

fotografia czarno-biała/papier Baryta MONO 290

Datowanie

2022

Fotografia nagrodzona w konkursie „Szwajcaria - miejsca, do których wracam”, organizowanym przez „Gazetę Wyborczą” w 2022 roku.

Ar­tysta-fotograf o pseudonimie von Hirschberg. Jego sztuka jest dyna­miczna i podlega ciągłym eksperymentom kreacyjnym. Artysta nie ogranicza się jedynie do pracy w studio. Fotografuje zarówno ludzi, jak i krajobrazy. Często tworzy w terenie, a aparat towarzyszy mu w codzienności. Tworzy cykle reportażowe, fotografię konceptualną, ar­chitektoniczną oraz uliczną. Zajmuje się również fotografią modową, współpracując z międzynarodowymi agencjami i domami mody.

na odwrocie autorski certyfikat autentyczności z odręczną sygnaturą oraz wklejka z tekstem w języku angielskim; edycja: 3/5 + 2 A.P.