Dama w kapeluszu

ID: 4328

Proweniencja

35,3 x 26,3 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty l. d.: "Henri-Matisse 35"

na odwrocie drukowane napisy

David

CENA : 6 200 zł