Dama w kapeluszu
Matisse Henri (1869-1954)
ID: 4328
35,3 x 26,3 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty l. d.: "Henri-Matisse 35"
Proweniencja
na odwrocie drukowane napisy