Coś
Biczak Marlena (1989-)
ID: 3044
78,2 x 107 cm
akwatinta/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M. Biczak 2015" (ołówkiem)
Datowanie
2015
napis u dołu: "coś" (ołówkiem); oznaczenie l. d.: "e/a" (ołówkiem)