Coś

ID: 3044

78,2 x 107 cm

akwatinta/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Biczak 2015" (ołówkiem)

Datowanie

2015

napis u dołu: "coś" (ołówkiem); oznaczenie l. d.: "e/a" (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł