Coca-Cola

ID: 2177

Proweniencja

37,3 x 26,3 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

"sygn. p. d.: JAN SAUDEK"

-"Jan Saudek", Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kielce, 2015. -Mrázková D., "Jan Saudek. Theater des Lebens", Panorama, 1991. -Mrázková D., "Jan Saudek", Slovart, 2014.

na odwrocie: "102 / Print No 22/50 Image No 102 / © Jan Saudek 1974 / 1978.325I"