Cnota terroru
Bożek Kacper (1974-)
ID: 2155
ok. 78,5 x 59,3 cm
akwaforta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XV / XXI" (ołówkiem)
Datowanie
2015
napis u dołu: CNOTA TERRORU (ołówkiem); oznaczenie egzemplarza l. d.: 16/100 (ołówkiem)