Cnota terroru

ID: 2155

ok. 78,5 x 59,3 cm

akwaforta, sucha igła

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XV / XXI" (ołówkiem)

Datowanie

2015

napis u dołu: CNOTA TERRORU (ołówkiem); oznaczenie egzemplarza l. d.: 16/100 (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł