Chanel
Warhol Andy (1928-1987)
ID: 5900
60 x 60 cm
serigrafia barwna
Sygnatura
sygn. w druku p. g.: "Andy Warhol"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "343/2400" (ołówkiem);
na odwrocie pieczątka Carnegie Muzeum of Art, Pittsburgh: "CMOA"