Campbell’s

ID: 4366

Proweniencja

kolekcja prywatna, Czechy

57 x 38,2 cm (arkusz)

druk/ papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"

oznaczenie edycji l. d.: "63/100" (ołówkiem);

znak wodny p. d.: "Arches / FRANCE";

napis tłoczony l. d.: "GEORGES / ISRAEL / EDITEUR";

- pieczątka: "Art Gallery New York / 530 West 25th Street / New York NY 10001";

- pieczątka: "Leo Castelli / NEW YORK";

- naklejka hologramowa z napisem: "verification / of  / authenticity"

Do pracy dołączony certyfikat galerii z Nowego Jorku.