Cabeza
Basquiat Jean-Michel (1960-1988)
ID: 5354
70 x 50 cm (arkusz)
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. w druku l. d.: "JEAN-MICHEL BASQUIAT"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza p. d.: "41 [?] /100" (ołówkiem);
na odwrocie naklejka hologramowa