Bukiet kwiatów
Kisling Mojżesz (1891-1953)
ID: 4866
48,8 x 37,8 w św. p-p.
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Kisling" (ołówkiem); sygn. z płyty l. g.: "Kisling"
Stan zachowania: zagrzybienia papieru
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "31/100" (ołówkiem)