Bukiet kwiatów

ID: 4866

Proweniencja

48,8 x 37,8 w św. p-p.

litografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "Kisling" (ołówkiem); sygn. z płyty l. g.: "Kisling"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "31/100" (ołówkiem)

Stan zachowania: zagrzybienia papieru