Bob Dylan
Topolski Feliks (1907-1989)
ID: 4886
55,5 x 38,5 cm w św. p-p.
litografia barwna
Sygnatura
sygn. l. d.: "Feliks Topolski" (ołówkiem); sygn. i opisany z płyty l. d.: "BOB DYLAN / Feliks Topolski"
Topolski's Chronicle, vol X 111. Nos 1-6, 1965.
Proweniencja