Bob Dylan

ID: 4886

Proweniencja

55,5 x 38,5 cm w św. p-p.

litografia barwna

Sygnatura

sygn. l. d.: "Feliks Topolski" (ołówkiem); sygn. i opisany z płyty l. d.: "BOB DYLAN / Feliks Topolski"

Topolski's Chronicle, vol X 111. Nos 1-6, 1965.