Andy Mouse 85

ID: 4944

Proweniencja

70 x 50 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Keith Haring"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "121/150";

stempel z płyty z logo l. d.: "THE KEITH HARING FOUNDATION INC.";

pieczęć tłoczona z logo l. d.: "THE KEITH HARING FOUNDATION INC."