Aleksander Macedoński
Warhol Andy (1928-1987)
ID: 5532
60 x 60 cm
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: 213/2400 (ołówkiem);
na odwrocie pieczęć: CMOA (The Carnegie Museum of Art) oraz naklejka hologramowa