Akt przy oknie

ID: 3702

5 500 zł

Proweniencja

37,2 x 27,7 cm

fotografia bromowa, sepiowana

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN / SAUDEK"

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Jeden z najbardziej znanych czeskich fotografów. Jego prace znajdują się w najważniejszych kolekcjach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji. Fotografie Jana Saudka prezentowane były m. in. w paryskim Centre Georges Pompidou i Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.

na odwrocie: "6 [w kole] / # 37 / Print No. 24/50 Image No 37 / © Jan Saudek / 19 / 1980.329 II / 66647"