Akt niebieski II
Matisse Henri (1869-1954)
ID: 5476
35 x 25,5 cm w św. p-p.
litografia barwna
Proweniencja
Galeria sztuki, Nicea, Francja
Wydana przez:
F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1958.