Akt kobiecy
Renoir Pierre-Auguste (1841-1919 )
ID: 5353
20,5 x 15,6 cm w św. p-p. (arkusz)
akwaforta, sucha igła
na odwrocie napis: "20568 / RENOIR / 141/2 x 161/2/ 4 LIN A" (ołówkiem)
Proweniencja