50 x 70 cm
obiekt przestrzenny (lightbox), serigrafia na plexi
Sygnatura
sygn. p. d.: "A. Łakoma"
Datowanie
2011
Proweniencja
Artystka sztuk wizualnych, autorka przestrzennych obiektów, uprawia grafikę i malarstwo. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Doktor sztuk plastycznych, w 2012 obroniła doktorat na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki (2005/2006), laureatka nagród i wyróżnień w konkursach graficznych, przykładowo Nagrody Hommage a Nicolas Schoeffer w Budapeszcie (2013). Prace, które prezentowała na licznych wystawach w Polsce i za granicą, znajdują się w kolekcjach m. in.: Muzeum Grafiki w Shenzhen (Chiny), Muzeum Narodowego w Warszawie, Muzeum Sztuki Duus Safnahús w Reykjanesbear, Magyar Elektrográfiai Társaság w Budapeszcie.