Abstrakcja geometryczna
Calder Alexander (1898-1976)
ID: 4838
37 x 55 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Stan zachowania: zagięcie papieru
Proweniencja
kolekcja prywatna, USA
na odwrocie oprawy pieczęć (nieczytelna) oraz napis "Calder" (ołówkiem)
Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1961.