Abstrakcja geometryczna

ID: 4838

Proweniencja

kolekcja prywatna, USA

37 x 55 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

na odwrocie oprawy pieczęć (nieczytelna) oraz napis "Calder" (ołówkiem)

Wydana przez: Maeght Éditeur, Paryż 1961.

Stan zachowania: zagięcie papieru