Pejzaż, lata 60.

ID: 6931

Proweniencja

50,5 x 65,5 cm (arkusz)

litografia barwna/papier bawełniany Arches

Sygnatura

faksymile sygn. p. d.: "Hayden"

Datowanie

lata 60.

oznaczenie egzemplarza l. d.: "8/150" (ołówkiem)