Kompozycja II
Chwałczyk Jan (1924-2018)
ID: 1517
17,5 x 17,5 cm w świetle ramy
gwasz/karton
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J Chwałczyk. / 1990" (ołówkiem)
Proweniencja