Kompozycja II

ID: 1517

2 200 zł

17,5 x 17,5 cm w świetle ramy

gwasz/karton

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "J Chwałczyk. / 1990" (ołówkiem)

Proweniencja: