Transformacja (D) 2
Duchowski Mirosław (1948-2019)
ID: 686
167,8 x 95,5 cm
olej/pianka lateksowa
Datowanie
1985
na odwrocie: "MIROSŁAW DUCHOWSK / -DUCH- / HIRSZFELDA 12/31 / WARSZAWA-POLAND / TRANSFORMACJA (D) 2 1985 / (LATEX)"