Transformacja (D) 2

ID: 686

9 800 zł

167,8 x 95,5 cm

olej/pianka lateksowa

Datowanie

1985

na odwrocie: "MIROSŁAW DUCHOWSK / -DUCH- / HIRSZFELDA 12/31 / WARSZAWA-POLAND / TRANSFORMACJA (D) 2 1985 / (LATEX)"