Pływaczka, 1955

ID: 7145

35 000 zł

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

77, 5 x 40, 5 cm w św. p-p.

tusz, kredka/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "JERZY NOWOSIELSKI 1955"