Pływaczka, 1955
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 7145
77,5 x 40,5 cm w św. p-p.
tusz, kredka/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "JERZY NOWOSIELSKI 1955"
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska