Senna
Madeyski Roman (1919-1972)
ID: 1838
65,2 x 81 cm
olej/płyta pilśniowa
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "R. M. 64."
Datowanie
1964
- ROMAN MADEYSKI 1964 / SENNA;
- nalepka z opisem: ROMAN MADEYSKI / olej Komp. Własna / Tyt. Senna.wym. 66x81 cm.;
- nalepka galeryjna