Senna

ID: 1838

3 100 zł

65,2 x 81 cm

olej/płyta pilśniowa

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "R. M. 64."

Datowanie

1964

- ROMAN MADEYSKI 1964 / SENNA;

- nalepka z opisem: ROMAN MADEYSKI / olej Komp. Własna / Tyt. Senna.wym. 66x81 cm.;

- nalepka galeryjna