Bez tytułu (na), 2006
Dróżdż Stanisław (1939-2009)
ID: 5730
80 x 80 cm
technika własna, druk/papier
Sygnatura
na odwrocie sygn., dat. i opisany na wklejce: SDróżdż / „BEZ TYTUŁU”, 2006 / (na) 3/3
Datowanie
2006
na odwrocie nalepka ramiarska
Proweniencja
zakup - Galeria Muzalewska; - kolekcja prywatna, Polska
Praca posiada szkło muzealne