Leżąca postać

ID: 2374

25 500 zł

50 x 50 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "A. CISOWSKI A.C… / 2015 / „LEŻĄCA POSTAĆ”

Datowanie

2015

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Düsseldorfie, uczeń prof. Rajmunda Ziemskiego, prof. Konrada Klaphecka i A. R. Pencka, artysta wielokrotnie nagradzany, o bogatym dorobku wystawienniczym. Andrzej Cisowski chętnie czerpie motywy z pop kultury, inspiruje się komiksem, graffiti czy filmem. Eksperymentuje z kompozycją, techniką, formą, tworzy instalacje i nowe znaczenia. Komentuje rzeczywistość, często z przymrużeniem oka. „Leżąca postać” to nowa praca artysty. Delikatne błękity i biel wprowadzają nastrój wyciszenia. Artysta ciekawie wkomponował postać kobiety w przestrzeń obrazu, nadając całości nieoczywisty wymiar