MMV-2

ID: 452

7 400 zł

79,5 x 79,5 cm

akryl/płyta

Datowanie

2005

Artysta związany z Łodzią: absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych, profesor zwyczajny, rektor Akademii Sztuk Pięknych, jeden z przedstawicieli łódzkiej szkoły plakatu. Prace Stanisława Łabęckiego wzbogacają prestiżowe zbiory muzealne w kraju i za granicą, m. in. w Muzeum Narodowym w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Guggenheim Museum w Nowym Jorku, Kamekura Museum Modern Art w Japonii czy Krennert Museum Uniwersity of Ilinois w Urbana Champaign w USA.

na odwrocie: "STANISŁAW ŁABĘCKI / MMV-2 / Acryl 79,5 x 79,5 cm / 2005" (ołówkiem)

Proweniencja: