13

Żołnierz na koniu

ID: 4419

5 000 - 7 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

60,5 x 50,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "Leszek Piasecki"

na odwrocie: "4/12 -10-"; Stan zachowania: ubytki ramy