Portret pani E. T.
5 000 - 7 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 18:00
Roman Ruszczyc wraca z podjazdu z jeńcami do obozu polskiego pod Tullnem, 1883
Cena wylicytowana: 120 000 zł
5 000 - 7 000 zł
24 x 16 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "F. Pautsch 1907 [?]"
na odwrocie: nalepka: "Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. / Nr 1399 / Autor Pautsch Ferdynand / Adres Lwów Lenartowicza 3. / Dzieło Portret pani E. T. / Rodzaj ol. cena wł. pr."; nalepka z numerem "110"; u dołu napis odręczny (autorski?): "p. E. T."
Proweniencja