27

Orkiestra górnicza, 1977

ID: 4435

10 000 - 12 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

49,5 x 76 cm

technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. wzdłuż prawej dolnej krawędzi: "Wróbel 1977 r"

Datowanie

1977

Scena rodzajowa

Cena wylicytowana: 17 000 zł
4

Pościg, 1927

Cena wylicytowana: 18 500 zł
6

Spotkanie, 1939

Cena wylicytowana: 21 000 zł
7

Atak wilków, 1938

Cena wylicytowana: 22 000 zł
8

Patrol

Cena wylicytowana: 40 000 zł
10

Pejzaż z Bystrej

Cena wylicytowana: 38 000 zł
14

Widok na jezioro

Cena wylicytowana: 20 000 zł
15

Nokturn

Cena wylicytowana: 20 500 zł
16

Morze Martwe, 1943

Cena wylicytowana: 11 000 zł
18

Portret w kapeluszu

Cena wylicytowana: 14 000 zł
22

Szron nad Wisłoką, 1987

Cena wylicytowana: 20 500 zł
24

Białowieża, 1973

Cena wylicytowana: 4 600 zł