27

Orkiestra górnicza, 1977

ID: 4435

10 000 - 12 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

49,5 x 76 cm

technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. wzdłuż prawej dolnej krawędzi: "Wróbel 1977 r"

Datowanie

1977