7

Atak wilków, 1938

ID: 4409

10 000 - 14 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

48 x 67,7 cm w świetle ramy

olej/dykta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 1938"

Datowanie

1938