7

Atak wilków, 1938

ID: 4409

10 000 - 14 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

48 x 67,7 cm w świetle ramy

olej/dykta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 1938"

Datowanie

1938

Scena rodzajowa

Cena wylicytowana: 17 000 zł
4

Pościg, 1927

Cena wylicytowana: 18 500 zł
6

Spotkanie, 1939

Cena wylicytowana: 21 000 zł
8

Patrol

Cena wylicytowana: 40 000 zł
10

Pejzaż z Bystrej

Cena wylicytowana: 38 000 zł
14

Widok na jezioro

Cena wylicytowana: 20 000 zł
15

Nokturn

Cena wylicytowana: 20 500 zł
16

Morze Martwe, 1943

Cena wylicytowana: 11 000 zł
18

Portret w kapeluszu

Cena wylicytowana: 14 000 zł
22

Szron nad Wisłoką, 1987

Cena wylicytowana: 20 500 zł
24

Białowieża, 1973

Cena wylicytowana: 4 600 zł