Atak wilków, 1938
10 000 - 14 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 18:00
Roman Ruszczyc wraca z podjazdu z jeńcami do obozu polskiego pod Tullnem, 1883
Cena wylicytowana: 120 000 zł
10 000 - 14 000 zł
48 x 67,7 cm w świetle ramy
olej/dykta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 1938"
Datowanie
1938
Proweniencja