W karczmie

ID: 4401

90 000 zł

75 000 - 90 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

20,5 x 27 cm

olej/deska mahoniowa

"I po co myśmy tam jechali! Malarze polscy w Monachium":
- Muzeum Okręgowe w Suwałkach (5.05.- 31.08.2005)
- Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku (4.03. - 30.04.2006)
- Muzeum Okręgowe w Lesznie (12.05. - 2.07.2006)
- Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA, „Zamek Książ” (8.07. - 17.09.2006)

Obraz reprodukowany: Fałtynowicz Z., Ptaszyńska E., "Malarze polscy w Monachium", Muzeum Okręgowe w Suwałkach, Suwałki 2005, s. 84 (il. barwna).

na odwrocie nalepki wystawowe: "I po co myśmy tam jechali! Malarze polscy w Monachium" Muzeum Okręgowego w Suwałkach, Muzeum Okręgowego w Lesznie, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA „Zamek Książ”

Scena rodzajowa

Cena wylicytowana: 17 000 zł
4

Pościg, 1927

Cena wylicytowana: 18 500 zł
6

Spotkanie, 1939

Cena wylicytowana: 21 000 zł
7

Atak wilków, 1938

Cena wylicytowana: 22 000 zł
8

Patrol

Cena wylicytowana: 40 000 zł
10

Pejzaż z Bystrej

Cena wylicytowana: 38 000 zł
14

Widok na jezioro

Cena wylicytowana: 20 000 zł
15

Nokturn

Cena wylicytowana: 20 500 zł
16

Morze Martwe, 1943

Cena wylicytowana: 11 000 zł
18

Portret w kapeluszu

Cena wylicytowana: 14 000 zł
22

Szron nad Wisłoką, 1987

Cena wylicytowana: 20 500 zł
24

Białowieża, 1973

Cena wylicytowana: 4 600 zł