6

Spotkanie, 1939

ID: 4407

10 000 - 14 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

35 x 49,8 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 1939"

Datowanie

1939

na odwrocie napis: "„Stwierdzam autentycz / ność tego obrazu, / Jerzy Kossak"