26

Parkowa aleja

ID: 4437

10 000 - 12 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

23,7 x 33 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. ZUCKER."

Obraz posiada certyfikat autentyczności galerii Maison des Arts (Nowy Jork).

na odwrocie nalepka z oznaczeniem: "127"