Żołnierz karmiący konia, 1936
12 000 - 15 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 18:00
Roman Ruszczyc wraca z podjazdu z jeńcami do obozu polskiego pod Tullnem, 1883
Cena wylicytowana: 120 000 zł
12 000 - 15 000 zł
28,5 x 39 cm w świetle ramy
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu: "Jerzy Kossak 1936"
Datowanie
1936
na odwrocie okrągła pieczęć z napisem w otoku: "JERZY KOSSAK Kraków pl. Kossaka [?] Nr. 0906" oraz napis: "„Stwierdzam autentycz / ność tego obrazu, / Jerzy Kossak"
Proweniencja