5

Żołnierz karmiący konia, 1936

ID: 4405

12 000 - 15 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

28,5 x 39 cm w świetle ramy

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu: "Jerzy Kossak 1936"

Datowanie

1936

na odwrocie okrągła pieczęć z napisem w otoku: "JERZY KOSSAK Kraków pl. Kossaka [?] Nr. 0906" oraz napis: "„Stwierdzam autentycz / ność tego obrazu, / Jerzy Kossak"