Scena rodzajowa

ID: 5

20 000 - 25 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

45,5 x 90,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: "A. Setkowicz"

na krośnie pieczęć: "R. ALEKSANDROWICZ / KRAKÓW, BASZTOWA 11" oraz nalepki galeryjne