Scena rodzajowa
20 000 - 25 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 18:00
Roman Ruszczyc wraca z podjazdu z jeńcami do obozu polskiego pod Tullnem, 1883
Cena wylicytowana: 120 000 zł
20 000 - 25 000 zł
45,5 x 90,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "A. Setkowicz"
na krośnie pieczęć: "R. ALEKSANDROWICZ / KRAKÓW, BASZTOWA 11" oraz nalepki galeryjne
Proweniencja