20

Dla Martički, 1949

ID: 4558

2 000 - 4 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 18:00

Proweniencja

18 x 14,5 cm

tusz/papier

Sygnatura

sygn. monogramem i dat. l. d.: "5/VI WH 1949 / Praga"

Datowanie

1949

u góry odręcznie pisany tekst: Moja poczciwa Martičko, daremnie mnie prosisz, abym Ci coś ciekawego napisał. Daruj, ale moja Muza usnęła, śpi i pomimo dobrych chęci nie mogę jej przebudzić!

Stan zachowania: ubytki, zaplamienia papieru