Zielony koń
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4770
30 x 47,3 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Sauret A., "Litografie Chagalla [IV]", Monte Carlo 1969-1973, nr 699.
Stan zachowania: zagięcia papieru
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez:
Societe internationale d'art XXe Siecle, Paris 1973.