Zielony koń

ID: 4770

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

30 x 47,3 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

Sauret A., "Litografie Chagalla [IV]", Monte Carlo 1969-1973, nr 699.

Wydana przez:

Societe internationale d'art XXe Siecle, Paris 1973.

Stan zachowania: zagięcia papieru