Zebranie Bogów, z cyklu: Odyseja

ID: 4782

Proweniencja

kolekcja prywatna, Berlin

37 x 28,5 cm w świetle ramy (arkusz)

litografia barwna

Sauret A., Litografie Chagalla [V], Monte Carlo 1984, nr 754.

Wydana przez: Daco-Verlag Günter Blase, 1989