Zebranie Bogów, z cyklu: Odyseja
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4782
37 x 28,5 cm w świetle ramy (arkusz)
litografia barwna
Sauret A., Litografie Chagalla [V], Monte Carlo 1984, nr 754.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Berlin
Wydana przez: Daco-Verlag Günter Blase, 1989