Zapis

ID: 1503

1 500 zł

37 x 55,8 cm w świetle ramy (arkusz); 24,7 x 35,5 cm (odcisk płyty)

technika mieszana graficzna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati-Haubenstock 71"

Datowanie

1971

oznaczenie edycji l. d.: I/XX

Proweniencja:

David

CENA : 6 200 zł