Zaduma

ID: 4266

Proweniencja

39,5 x 29,5 cm (arkusz)

litografia barwna/papier welinowy

edycja: 32/200

Grafika pochodzi z publikacji: Franco Russoli Picasso Venti Pochoirs Originali, Silvana Editoriale, Milan 1955.