Zaduma
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 4266
39,5 x 29,5 cm (arkusz)
litografia barwna/papier welinowy
Proweniencja
edycja: 32/200
Grafika pochodzi z publikacji: Franco Russoli Picasso Venti Pochoirs Originali, Silvana Editoriale, Milan 1955.