Wojna
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 4826
24,5 x 51,5 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Czwiklitzer C., Catalogue raisonné.
Stan zachowania: zagięcie, drobne ubytki papieru
Proweniencja
kolekcja prywatna, Berlin
Wydana przez: Editions Cercle d'Art Paris, 1954