Wojna

ID: 4826

Proweniencja

kolekcja prywatna, Berlin

24,5 x 51,5 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

Czwiklitzer C., Catalogue raisonné.

Wydana przez: Editions Cercle d'Art Paris, 1954

Stan zachowania: zagięcie, drobne ubytki papieru