Wiosna
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4854
34 x 25 cm w św. p-p.
litografia barwna
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Grafika pochodzi z „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku przez Mourlot Frères.