Układ barwny
Haubenstock-Ramati Roman (1919-1994)
ID: 1505
37 x 55,8 cm w świetle ramy (arkusz); 25 x 35,8 cm (odcisk płyty)
technika mieszana graficzna/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati-Haubenstock 71"
Datowanie
1971
oznaczenie edycji l. d.: I/XX
Proweniencja: