Świecznik, z cyklu: Okna Jeruzalem
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 5370
32 x 24 cm w św. p-p.
litografia barwna
Sorlier C., "Chagall Lithographs II: 1957-1962", 1963, nr 366.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Nyon (Francja)